Всеукраїнський онлайн-семінар «Співпраця з підприємцями, роботодавцями – запорука якісної підготовки робітничих кадрів» у рамках Чотирнадцятої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти»

Педагогічні працівники професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука 18 травня 2023 року долучилися до роботи Всеукраїнського онлайн-семінару на тему: «Співпраця з підприємцями, роботодавцями – запорука якісної підготовки робітничих кадрів».

Мета проведення семінару: надання можливості представникам освітніх установ та бізнес-середовища обмінюватися досвідом та інформацією про ефективну взаємодію між ними з метою підвищення якості підготовки робітничих кадрів.

Основними цілями семінару:

  • Дослідження та обговорення існуючих форм та методів співпраці між освітніми установами та бізнес-середовищем.
  • Пошук та обговорення способів покращення взаємодії між учасниками процесу навчання та працевлаштування, зокрема шляхом підвищення ефективності профорієнтаційної роботи та впровадження сучасних технологій в процес навчання.
  • Вивчення досвіду проведення спільних проєктів, які сприяють підготовці кваліфікованих робітників, зокрема тих, які пов’язані з інноваційними технологіями та зеленими технологіями.
  • Розгляд можливостей для підвищення фінансової підтримки проектів співпраці між освітніми установами та бізнес-середовищем з боку держави та міжнародних організацій.

Організатори заходу: Державна наукова установа  «Інститут модернізації змісту освіти»