Умови доступності закладу освіти для навчання осіб з особливими освітніми потребами

Заклад  забезпечений  необхідними  навчальними  площами.  Виконано поточні ремонти. Усі основні приміщення закладу мають природне освітлення. Світло на робочі місця падає ліворуч. При оздоблені навчальних приміщень враховано такі вимоги: стіни світлих тонів; меблі, парти – світлого  кольору; стелі, віконні рами – білі. Розташування меблів і обладнання  сприяє максимальному використанню денного світла і рівномірному освітленню приміщень. З вересня по травень у приміщеннях рівень освітлення підвищується за допомогою штучного освітлення. У закладі дотримується повітряно – тепловий режим. Приміщення  обладнані системами опалення, що забезпечують сприятливі мікрокліматичні умови внутрішнього середовища. Чистота повітря у закладі забезпечується регулярністю вологого прибирання, використанням всіх видів провітрювання (наскрізне, кутове, однобічне).

Навчальні меблі відповідають віковим та морфофункціональним особливостям здобувачів освіти, враховується специфіка навчально-виховного процесу. Території закладу освіти та прилеглі підтримуються в належному стані.

Наразі, заклад освіти пристосований для надання освітніх послуг для дітей з особливими освітніми потребами частково через те, що приміщення побудоване у 1922 році і було конструктивно спроєктовано без врахування особливостей освітнього процесу для навчання дітей з особливими освітніми потребами.