Бібліотека

Важливу роль в розбудові національної освіти, інформаційному забезпеченні освітнього простору належить бібліотеці, яка є структурним  підрозділом навчального закладу і здійснює бібліотечно-інформаційне та культурно-просвітницьке  забезпечення навчально-виховного процесу, формує науковий світогляд особистості, виховує  в учнів культуру читання, бережливе ставлення до підручника, художньої, науково-популярної, професійної та іншої літератури, реалізує національно-культурні запити учнів, педагогів, майстрів в/н.

Бібліотека – місце, де сходяться минуле з теперішнім та майбутнім. Бібліотеки не лише творять пам’ять людства, нації, держави, спільнот, людей – бібліотеки творять майбутнє успішних, незалежних людей, держави, нації, людства.

Бібліотека нашого училища – це бібліотека на улиці  Сержанта Мельничука (Чкалова), 4  та бібліотека відділення на пров. Захивників Азовсталі (40 років ДАІ), буд. 5

Загальний фонд налічує 35518 примірників. (3768 – навчальна  література загально-освітнього  циклу, 4509 – профтехциклу, 2616 – методична література, 3123-науково-попурна література,1294-словниково-довідкова література, 10774 – художня література, 9437-література іншого характеру. Читачами бібліотеки є учні, викладачі, майстри виробничого навчання.

Обслуговують читачів два бібліотекаря

Графік роботи бібліотек

Понеділок8.00-16.00
Вівторок8.00-16.00
Середа8.00-16.00
Четвер8.00-16.00
П’ятниця8.00-16.00
Субота-неділяВихідний

У розпорядженні бібліотеки є два комп’ютера, ноутбук, три принтера, ксерокс, сканер, проектор, підключення до інформаційної мережі Інтернет,Wi-Fi.

Сучасна бібліотека ЗП(ПТ)О не може стояти осторонь, не помічаючи існування Інтернету та не використовуючи його можливостей у своїй роботі.

Всі заходи бібліотека проводить в тісному контакті з викладачами,майстрами в/н згідно з планом виховної роботи училища. Це – літературні вітальні, читацькі конференції, уроки мужності, книжкові огляди, бібліотечні уроки, виховні години, презентації книг та інші.


Електронні підручники

Предмети загальноосвітнього циклу.

І курс (10 клас). Детальніше

ІІ, ІІІ курс (11 клас). Детальніше

Підручники та навчальні посібники для здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти. Детальніше

Результати вибору електронних версій підручників – 2023. Детальніше


Творча робота бібліотек

2022-2023 навчальний рік

Призове ІІ місце в номінації «Відеоролик» отримали Герман Томенко, Тетяна Коломієць за роботу «Протест проти сірості» створену в рамках реалізації Обласного проєкту “Українська ідентичність: від калини за вікном до родини за столом” у номінації “Відеоролик”.

Метою проєкту є популяризація ідеї української ідентичності як консолідуючого чинника розвитку суспільства. Здобувачі освіти створили репортаж про ковальське мистецтво, яке відоме в Україні ще з часів трипільської культури. Вони взяли коротке інтерв’ю у майстра в/н училища Клепача Валентина Олександровича, який, будучи електрогазозварником, зміг поєднати свою роботу з мистецтвом кування.


Співпраця з міською бібліотекою для дорослих

Бібліотека має багаторічні партнерські стосунки з Міською публічною бібліотекою.


Виставки літератури

Тож  запрошуємо до нашої бібліотеки. Тут ви знайдете літературу на любий смак!!!