1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом

1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом. Відповідно до рішення Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) та рішення Генеральної Асамблеї ООН, прийнятими 1988 року. З того часу минуло більше 30 років, але проблема боротьби з поширенням ВІЛ інфекції/СНІДу залишається досить актуальною для багатьох країн світу.

Мета проведення цього Дня – закликати об’єднати зусилля людей з усього світу для підвищення інформованості про проблему ВІЛ/СНІДу.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це ще одна можливість дізнатися про факти щодо поширеності ВІЛ-інфекції і втілити знання у практику. Якщо люди розуміють, як передається ВІЛ-інфекція, як їй можна запобігти та усвідомлюють сьогоднішню реальність життя з ВІЛ – вони можуть за допомогою цих знань дбати про власне здоров’я і здоров’я інших та толерантно ставитися до тих, хто живе з ВІЛ-інфекцією.
❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️
Пропонуємо вам пройти опитування щодо обізнаності з даної тематики за посиланням
після проходження якого, ви зможете перевірити правильність своїх відповідей, натиснувши кнопку «Подивитись бали» та актуалізувати свої знання, переглянувши корисні матеріли.