Засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області

28 березня 2024 року відбулося засідання навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області, в якому брали участь педагогічні працівники Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука.

Член навчально-методичноїради  – заступник директора з навчально-виробничої роботи Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука Скірська О.В.

Під час проведення засідання розглядалися актуальні питання за планом роботи навчально-методичної ради НМЦ ПТО у Полтавській області. Засідання пройшло у режимі онлайн. Слухачі отримали цікаву і корисну інформацію щодо оформлення комплексно-методичного забезпечення предметів професійно-теоретичної підготовки; про методичний супровід профорієнтаційної роботи у ЗП(ПТ)О області; про оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників у відповідності до Державних освітніх стандартів, стан розробки робочих навчальних планів; про роль навчально-практичних центрів у формуванні професійної траєкторії дорослих.

ПЛАН РОБОТИ навчально-методичної ради НМЦ ПТО У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ від 28.03.2024року.

1.Ефективність використання комплексно-методичного забезпечення при здійсненні професійно-теоретичної підготовки здобувачів освіти.

Вікторія Сазонова, методист НМЦ ПТО у Полтавській області

2. Методичний супровід профорієнтаційної роботи у закладах професійної (професійно-технічної) освіти.

Лідія Левада, методист НМЦ ПТО у Полтавській області

3. Оновлення змісту підготовки кваліфікованих робітників у відповідності до Державних освітніх стандартів, стан розробки робочих навчальних планів ЗП(ПТ)О.

Наталія Бойко, методист НМЦ ПТО у Полтавській області

4. Роль навчально-практичних центрів, створених на базі закладів професійної (професійно-технічної) освіти у формуванні професійної траєкторії дорослих.Маргарита Корчукова, методист РЦ ПТО № 1 м. Кременчука