Вивчення основ управління дронами в закладі освіти? Так!

З вересня 2023 року за ініціативи МОН пілотування дронів на оновлених уроках «Захисту України» було введено у деяких навчальних закладах. А з другого півріччя цього навчального року, тобто вже на початку 2024 року, заплановано повноцінне запровадження оновлення дисципліни.

«Ми ставимо за мету зробити так, щоб на уроках «Захисту України» стало більше практики, більше знань, більше реальних вмінь» — стверджують в міністерстві.

Чому важливо вивчати дрони? По-перше, тому що «за дронами майбутнє». Безпілотні літальні апарати відіграють важливу роль у війні. Дрони потрібні для розмінування територій, у сільському господарстві, геодезії, археології. По-друге, керування дронами — це важлива STEM-навичка, що розвиває загальні інженерні здібності підлітків.

Розуміючи, що за цими технологіями вже не майбутнє, а наше сьогодення,  для впровадження цієї дисципліни, реалізації навчання на теоретичному, тренувальному та практичному рівнях Професійно-технічному училищу № 26 м. Кременчука було передано пульт для управління FPV -дронами.