Відкритий виховний захід «Україна та ЄС»

07 березня 2023 року в професійно-технічному училищі №26 м. Кременчука було проведено відкритий виховний захід, присвячений євроінтеграції України в ЄС в режимі он-лайн.    Учасники уроку – здобувачі освіти навчальної групи № 4, І курсу. 

Тема заходу: «УКРАЇНА ТА ЄС».

 Мета та завдання: формування ключових компетентностей: ініціативність та соціальна громадянська відповідальність, інформаційно –цифрова компетентність поглиблення знань учнів про Європейський Союз; формування в учнів європейських цінностей, розуміння основних принципів толерантності, міжкультурного діалогу, демократичних перетворень та поваги до верховенства права; виховання поваги до національних, культурних надбань та української ідентичності в родині європейських народів; розвиток громадянської позиції та причетності до європейських цінностей..

В ході заходу використані інтерактивні техніки активізації процесів пізнавальної діяльності здобувачів освіти, критичного мислення, проведення самостійного аналізу і обробки отриманої інформації, вміння висловити свою позицію, («розминка», «мозковий штурм», «сторітеллінг», «займи позицію», техніка рефлексії).

       Провела захід викладач зарубіжної літератури Козачук І.Б.