Підсумки Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги»

З метою формування національної свідомості, відновлення історичної справедливості, належного вшанування подвигу народних бардів-кобзарів, нищених на початку ХХ століття, виховання наполегливості у роботі та любові до української народної творчості здобувачі освіти Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука стали активними учасниками Всеукраїнського бліц-конкурсу «Український орнамент Перемоги».

Ініціатором проведення заходу став Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України. До бліц-конкурсу долучилися понад 900 учасників переможцями серед яких стали учні та педагогічний працівник нашого училища Глушко Софія та Удоденко Анна, учениці І курсу з професії «Пекар. Кондитер» (класний керівник Мазур Т.Б., майстер виробничого навчання Ніколайчук А.М.), Ковчужна Анастасія, учениця ІІІ курсу з професії «Кухар. Кондитер»  (класний керівник та майстер виробничого навчання Халілова Н.В.),  а також педагогічний працівник Реброва Юлія Валеріївна, яка особисто вишила кисет та оздобила його автентичним орнаментом.

Здобувачі освіти із сумлінням виконали завдання конкурсу та відтворили українські візерунки Перемоги на основі традицій і сакральних символів краю. У своїх творчих роботах вони зобразили ліру, бандуру та кобзу і доповнили короткими патріотичними посланнями воїнам-захисникам. Учні наповнили кисети лікарськими цілющими травами: м’ятою, мелісою, ромашкою, чорнобривцями.

Здобувачі освіти та педагогічний працівник нагороджені дипломами І ступеня Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді МОН України за активну участь у Всеукраїнському бліц-конкурсі «Український орнамент Перемоги».

Всі мистецькі вироби були передані бійцям ЗСУ.

Єднаймось! Вперед до Перемоги!