Стратегія комунікації з питань євроатлантичної інтеграції України

Година спілкування «Україна – європейська країна»

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 18 грудня 2023 року проведено годину спілкування на тему: «Україна – європейська країна».
Мета: ознайомити здобувачів освіти із становленням України як європейської держави, поглибити і збагатити знання про Європейський Союз; формувати в дітей європейські цінності, розуміння основних принципів толерантності, поваги до верховенства права; розвивати громадянську позицію, логічне мислення, вміння аналізувати, робити висновки, послідовно і тактовно висловлювати власну думку; виховувати почуття гордості за власну державу, повагу до національних, культурних надбань та української ідентичності в родині європейських народів, сприяти формуванню у здобувачів освіти самосвідомості, виховуванню почуття відповідальності та обов’язку, спрямовувати пізнавальну активність підлітків на самовдосконалення. Підготувала класний керівник Москаленко О.В.

Година спілкування «Європейська інтеграція України»

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 18 грудня 2023 року проведено годину спілкування на тему: «Європейська інтеграція України».Мета: ознайомити здобувачів освіти з європейськими цінностями та  орієнтирами, особливостями процесу європейської інтеграції, змістом та завданнями Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом, сформувати усвідомлену підтримку євроінтеграційного курсу. Підготувала класний керівник Гаман Л.В.

Євроквест «Що ми знаєм про Євросоюз?»

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 18 грудня 2023 року проведено Євроквест «Що ми знаєм про Євросоюз?» 

Тема: «Що ми знаєм про Євросоюз?»  Євроквест.

Мета: поглибити знання про інституційний устрій ЄС, історію євро інтеграції, участь України в євроінтеграційних процесах; розвивати аналітичне та логічне мислення, вміння систематизувати та узагальнювати, визначати роль особистості в історії; виховувати повагу до загальнодемократичних європейських цінностей та почуття патріотизму, громадянської свідомості. Підготувала класний керівник Удовицька Я.А.

Година спілкування «Україна на шляху до ЄС»

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 18 грудня 2023 року проведено годину спілкування «Україна на шляху до ЄС». 

Мета: ознайомити здобувачів освіти з європейськими цінностями та  орієнтирами, особливостями процесу європейської інтеграції, змістом та завданнями Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом. Підготувала класний керівник Мазур Т.Б.