Робота Всеукраїнської школи з української культури Малої академії наук «Світ(и) Григорія Сковороди та українська ідентичність»

Наші учні неймовірні!

Сьогодні ми розповімо про Ковчужну Анастасію, ученицю ІІ курсу, що навчається за професією «Кухар. Кондитер». На пропозицію викладача української мови та літератури Терновської Людмили Іванівни взяти участь у роботі Всеукраїнської школи з української культури Малої академії наук «Світ(и) Григорія Сковороди та українська ідентичність» Настя відповіла ствердно, адже її саму зацікавила можливість виявити свої знання у новому виді діяльності.

Протягом майже місяця (з 19 вересня по 13 жовтня) учениця брала участь у цій події, яка  цьогоріч була присвячена 300-літньому ювілею Григорія Сковороди, який заклав потужний імпульс вектору розвитку філософської думки та культури української нації.

Більше 80 учасників та учасниць з усієї України виявили бажання стати учасниками Школи, щоб збагатити знання з української культури та дізнатись більше про «сковородіану» на тлі доби та в контексті сучасності.

Під час навчання у Школі Настя взяла участь у інтерактивних лекторіях і дискусіях, що успішно комбінувалися з практичними вправами з розвитку мислення, філософування, комунікації, креативності, дизайнування. Дослідники та дослідниці українського мали нагоду попрацювати у віртуальних групах, попрактикувати навички роботи зі словом під час створення «сенкану» та протестувати свої творчі здібності у формуванні «обідньої тарілки» українця другої половини XVIII ст. за допомогою онлайн-застосунків.

На фінальній зустрічі Школи Анастасія презентувала власний творчий проєкт, присвячений тематиці «сковородіани» та отримала сертифікат.

Чекаємо на нові звершення від наших учнів!