Проєкт «Створення Цифрових навчальних центрів (SPILNO DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді»

З метою надання послуг з психосоціальної підтримки учасникам освітнього процесу психологічна служба Професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука долучається до реалізації проєкту «Створення Цифрових навчальних центрів (SPILNO DLC) та надання послуг з психосоціальної підтримки для дітей та молоді». Проєкт реалізується Асоціацією інноваційної та цифрової освіти за підтримки Міністерства освіти і науки України, ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» спільно з Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та за фінансової підтримки Бюро гуманітарної допомоги USAID (BHA) у Волинській, Закарпатській, Львівській, Полтавській, Сумській, Одеській та Миколаївській областях.

В рамках проєкту буде забезпечено доступ до послуг з підтримки ментального здоров’я та психосоціальної підтримки як дітей, так і їхніх батьків та опікунів та вже в квітні розпочинає пілотну апробацію та впровадження адаптованого тренінгу «Я підтримую друзів» серед здобувачів освіти закладу.