Попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів

Щодо сприяння у реалізації міжнародного спільного проєкту Міжнародного комітету порятунку (IRC) і ГО «Асоціація саперів України»

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 19 квітня 2023 року  відбулась вже друга лекція на тему «Інформування з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів» представниками ГО «Асоціація саперів України». Асоціація активно працює на всій території України задля підвищення безпекової складової цивільного населення, реалізовує гуманітарні проєкти у сфері протимінної діяльності (EORE), дій цивільного населення під час обстрілів, зокрема навчання населення правилам безпечної поведінки (СРР) і в разі ядерної загрози.
Головна мета заходу – підвищити безпеку працівників, здобувачів освіти і мешканців громад шляхом проведення сертифікованими інструкторами навчання щодо безпечної поведінки під час військових дій.
Під час лекції Дмитро Філіппов та Катерина Анікіна, сертифіковані інструктори з готовності та захисту у випадку конфлікту та з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів інформували слухачів про модель безпечної поведінки під час військових дій, при повітряній тривозі, раптовому обстрілі, евакуації, ядерній загрозі, виявленні вибухонебезпечних предметів, попередження і запобігання нещасних випадків під час навчання та виконання посадових обов’язків.