9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

Продовжуємо наш тиждень активізму проти насильства. І сьогодні на календарі – 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією.

Змінювати краïну на краще – непросто. І це можливо зробити лише спільно. Лише командами. Лише мережею однодумців. Велику роль мають цінності, які ми з вами маємо та якi панують у нашому суспільстві.

Отож, що нам потрiбно робити на своєму фронті, щоб побудувати країну, в якій люди почуватимуться щасливими? І що для цього може зробити кожен з нас? Наша відповідь – будувати доброчеснi середовища.

Пропонуємо вам Онлайн-гру «(Не)підкупність», яка розроблена на базі типових ситуацій, які можна вирішити чесно і законно або не дуже. ВИ потренуєтесь розв’язувати побутові та робочі ситуації в різних сферах (пов’язані з викладачами, житлово-комунальним комплексом, органами правопорядку, лікарями, роботою тощо). Кожна ситуація має варіанти відповіді, тож, залежно від обраного варіанту, будуть додаватись чи відніматись бали в «антикорупційній кармі». Чим «карма» вища, тим порядніша і доброчесніша людина. Якщо ж «карма» виявиться нижче певної кількості балів, то гру буде закінчено віртуальним ув’язненням. За різке падіння чи зростання «антикорупційної карми» передбачені спеціальні відзнаки («досягнення»). Пограти можна за посиланням.