1 вересня – свято знань

Дорогі здобувачі освіти, шановні викладачі та майстри виробничого навчання, працівники навчального закладу! Щиро вітаємо Вас з Днем знань. Найщиріші вітання Вам, шановні батьки наших учнів!
На жаль, у цьому році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але навіть під час війни діти продовжують вчитися, і святкування Дня знань так само актуально.
1 вересня – всенародне свято мудрості, добра, натхнення та нових відкриттів. Воно єднає нас усіх, бо кожен колись у цей день переступив поріг навчального закладу. Роки навчання – найкращі у нашому житті. Саме в цей час ми знаходимо вірних друзів, відкриваємо у собі здібності, визначаємо орієнтири на все життя.
Отже, бажаємо вам стати освіченими робітниками, користуватися повагою, добре навчатися, щоб знати, діяти, жити.
Упевнені, що зерна науки зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення. Нехай світлим, радісним і плідним та мирним буде кожен ваш день, кожен крок.
Ростіть здоровими, досягайте високих результатів у освоєнні знань з обраної професії.
Ви ж, дорогі наші учні, будете згодом своєю працею прославляти свій родовід, віддаючи сили, знання, отримані практичним досвідом вміння на справу розбудови держави, зміцнення її економічної могутності.
Дорогі друзі, з новим навчальним роком!
Перемога буде за нами !
Зі святом – Днем знань!

Слава Україні та її Героям!