1 червня — Міжнародний день захисту дітей.

Сьогодні 1 червня — Міжнародний день захисту дітей 🙂🙂🙂 За ними майбутне!!! 💙💛

Тому це свято у ПТУ № 26 стало яскравою зустріччю з дітьми, які відпочивали у Міському саду, їх батьками, рідними, друзями та гостями міста. Маленькі громадяни нашої держави зарядились позитивними емоціями від пісень, танців та музичних композицій .

Всі відволіклись від буденності і переключилися на позитив свята, адже це одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення було ухвалене Міжнародною демократичною федерацією жінок на спеціальній сесії в листопаді 1949 року.

І перший Міжнародний день захисту дітей був проведений ще в 1950 році.👀😱👀

ООН підтримала цю ініціативу і оголосила захист прав, життя і здоров’я дітей одним з пріоритетних напрямів своєї діяльності.

В Україні День захисту дітей встановлено відповідно до Указу Президента України від 30 травня 1998 року № 568/98 і відзначається щорічно, також 1 червня.

А на Сейшельських островах ці заходи офіційно тривають цілий місяць! Уявляєте?💃🕺🏖️

ОТЖЕ:

Організаторами цього дійства були майстри виробничого навчання кафедри кухарів та пекарів 🧑‍🍳🧑‍🍳🧑‍🍳 Професійно- технічного училища № 26 м. Кременчука. Вони розважали та пригощали дітей смаколиками хлібобулочних та кондитерських виробів. 🥐🥯🧇🍰🧁🍩☕