Засідання обласної методичної секції зі зварювальних професій на тему: «Розвиток професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників зварювальної галузі»

Педагогічні працівники професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука стали активними доповідачами (спікерами) засідання обласної методичної секції викладачів і майстрів виробничого навчання зі зварювальних професій на тему: «Розвиток професійних компетентностей майбутніх кваліфікованих робітників зварювальної галузі», яке відбулося 16 березня у режимі онлайн. Під час роботи секції було обговорено питання осучаснення змісту освіти і методів професійної підготовки, розвитку професійних компетентностей здобувачів освіти, впровадження сучасних педагогічних технологій у освітній процес.

Спікери від ПТУ № 26 м. Кременчука:

викладач професійно-теоретичної підготовки Печорських Олена Анатоліївна,  виступ на тему: «Особливості впровадження Державного освітнього стандарту з професії «Електрогазозварник» та «Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах» в освітній процес»; заступник директора з нвчально-виробничої роботи ПТУ № 26 м. Кременчука

Скірська Ольга Валеріївна, виступ на тему: «Сучасні підходи до профорієнтації та популяризації зварювальних професій у ПТУ № 26 м. Кременчука». Організатори заходу НМЦ ПТО у Полтавської області, Ірина Пазич, методист НМЦ ПТО у Полтавській області.