Засідання голів методичних комісій

У професійно-технічному училищі № 26 м. Кременчука 20 листопада 2023 року відбулося чергове засідання голів методичних комісій. Актуальні питання, які обговорювалися під час засідання:

1. Про стан ведення журналів  теоретичного і виробничого навчання.

2. Про системний контроль за станом проведення уроків виробничого навчання, професійної та професійно-теоретичної підготовки, загальноосвітніх предметів. Виробнича практика. Документація. Про стан створеного інноваційного комплексно-методичного забезпечення.

3. Вивчення стану адаптації учнів І курсу до умов навчання в училищі.

4. Удосконалення освітнього процесу на основі впровадження сучасних технологій, хмарних сервісів, технологій дистанційного, мобільного, змішаного навчання.

5. Робота зі здібними учнями. Підготовка до участі у Всеукраїнських конкурсах, олімпіадах, конкурсах професійної майстерності.

6. Про хід атестації педагогічних працівників закладу освіти у 2023-2024 навчальному році.

7. Проведення уроків мужності, пам’яті, заходів з питань європейської інтеграції України.

8.Про підготовку навчально-планувальної документації з професій: Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах», «Слюсар з ремонту колісних транспортних засобів». Освітні програми, детальні програми. Поурочно-тематичні плани. Робочі навчальні програми.

9. Різне:

9.1. Ознайомлення з листами, рекомендаціями НМЦ ПТО у Полтавській області

Лист від 16.11.2023 № 01/15-471 «Щодо онлайн-навчання».

9.2. Підготовка до педагогічної ради № 3 від 21.12.2023 року. Про підсумки роботи методичних комісій у 2023-2024 навчальному році.

9.3. Про стан викладання навчальних предметів. Проведені показові уроки. Документація.

9.4. Курсове підвищення кваліфікації. Стажування.

9.5. Про презентаційні матеріали до педагогічної ради № 8 червень 2024. Про підсумки роботи над єдиною методичною проблемою.

9.6. Про проведення анкетування щодо впровадження ВСЯО.