Участь у вебінарі-презентації платформи Labster

Педагогічні працівники професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука брали участь у вебінарі-презентаціїплатформи Labster, який відбувся 2 грудня 2022 року та отримали інформацію про кращий і корисний для роботи в сучасних умовах світовий досвід з розроблення віртуальних навчальних симуляторів.

Міністерство освіти і науки України та платформа Labster офіційно оголосили про співпрацю та можливість безкоштовного річного доступу до матеріалів платформи для всіх закладів освіти України.

Платформа Labster – світовий лідер з розроблення віртуальних навчальних симуляторів, що вже успішно застосовується в 2000 закладів освіти та пропонує безкоштовний доступ до сотень віртуальних симуляцій, зокрема, з таких предметів: анатомія та фізіологія, біохімія, біологія, біотехнологія, хімія, наука про землю, мікробіологія, фізика. Кожен симулятор є повноцінним віртуальним комплексом з відеоінструкцією, теоретичними відомостями та інтерактивними вправами, що виконуються у 3D – середовищі сучасних віртуальних лабораторій. Платформа Labster забезпечує можливість самостійного підключення викладачами учнів з подальшим аналізом результатів їх робіт.