«Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар’єрних радників для роботи з вразливими групами»

Професійно-технічне училище № 26 м. Кременчука долучилось до реалізації проєкту Громадської організації «Український професійний розвиток» «Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар’єрних радників для роботи з вразливими групами».


Метою програми стало посилення інституційної спроможності закладів ПТО (в т.ч. ПТНЗ та ЦПТО), відібраних командою GIZ та ДСЗ на території України, задля сприяння професійній реінтеграції та активізації вразливих груп населення, включаючи колишніх учасників бойових дій, ВПО та людей з інвалідністю, визнаючи ключову роль кваліфікованої робочої сили у післявоєнній відбудові України.


Представники фокусних закладів ПТНЗ та ЦПТО 16-18 травня 2024 року досліджували та напрацьовували шляхи посилення спроможності закладів освіти ефективно працювати під час процесу відновлення та реагувати на виклики, спричинені війною, в тому числі практичні інструменти для активізації вразливих груп населення.


Ініціатива «Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар‘єрних радників для роботи з вразливими групами» впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.

gizukraine #skills4recovery