“Петлюрівський вишкіл”

       З 31 жовтня по 23 листопада 2023 року команда здобувачів освіти ПТУ №26 м. Кременчук «Мангуст» в режимі онлайн взяла участь в обласній військово-патріотичній грі «Петлюрівський вишкіл», яка проводилася з метою підвищення рівня військово-патріотичного виховання учнівської молоді Полтавщини, визначення команд та окремих учасників, які найкраще оволоділи знаннями і вміннями, необхідними майбутнім військовослужбовцям.

       Представники училища гідно виступили у змаганнях, в яких було задіяно більше 50 навчальних закладів Полтавської області. Так, командир команди Заніздра Карина виборола 1 місце у вікторині «Нове озброєння Збройних Сил України». А Генералов Назар, Заніздра Карина, Дранко Дмитро і Штефан Данило – 2 командне місце у конкурсі «Розбирання та складання пістолету Макарова».  Не пасли задніх мангустята і в інших видах змагань, про що свідчить 5 командне місце у конкурсі «Надання домедичної допомоги», 7 командне місце у конкурсі «Спорядження магазину набоями», 20 командне місце у конкурсі «Розбирання і складання макету автомата».

       Набуті досвід і враження учасників змагань стануть корисним прикладом для інших здобувачів освіти по формуванню в себе громадянської, соціальної, інформаційно-комунікаційної компетентностей, а також отриманню навичок з військового навчання, лідерства і життєздатності.