Онлайн-курс підвищення кваліфікації „Створення персонального сайту викладача як важливий фактор ефективного освітнього процесу”

Із метою підвищення цифрової компетентності педагогічних працівників ЗП(ПТ)О з жовтня 2023 року за ініціативи Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області відбувалось навчання у рамках онлайн-курсу підвищення кваліфікації „Створення персонального сайту викладача  як важливий фактор ефективного освітнього процесу”. (координатор – методист НМЦ ПТО у Полтавській області Надія Кругліковська, тренер – викладач ДПТНЗ „Професійний аграрний ліцей” м. Кобеляки Юлія Телятник. Слухачами онлайн-курсу стали  педагогічні працівники ЗП(ПТ)О.

За період навчання учасники створили персональні сайти на платформі Google, набули практичних навичок у використанні інструментів платформи та готові поділитися досвідом даної роботи з колегами своїх закладів.

Протягом всього періоду було проведено 5 групових занять та надано близько 50 індивідуальних консультацій. Відзначимо, що учасники сумлінно виконували домашні завдання та досягли високих результатів під постійним супроводом тренера та координатора курсу.

17-18 квітня 2024 року відбулось представлення учасниками результатів навчання.

Навчання пройшов педагогічний працівник ПТУ № 26 м. Кременчука Чех Д.В.

Висловлюємо щиру подяку тренеру – Юлії Олегівні, за високий професіоналізм та творчий підхід до роботи кожного слухача.

Підвищуємо цифрову та професійну компетентності разом!