Міжнародний день волонтера

Вітаємо! Ми певнені, що кожен з вас сьогодні бачив море привітань з Міжнародним днем волонтера, на різних платформах було сказано багато слів вдячності за їх вклад в наше життя і нашу перемогу. А ще більше людей приймало ці привітання поміж роботою, що не припиняється ні у вихідний, ні під час тривог.

То що ж це?

Волонтерство — добровільна допомога у вирішенні чи пом’якшенні соціальних проблем. Кожен може проявити ініціативу долучитися до волонтерського руху.

Волонтерство — це інвестиція свого часу, зусиль та таланту у вирішення суспільних проблем. Кожен волонтер вкладає їх у те майбутнє, яке хоче бачити. Обирає той напрямок, який для нього важливий.

Повномасштабна війна активізувала багатьох людей до дії. Окрім допомоги держави, на поміч військовим прийшли волонтери. Відтак за 9 місяців війни сотні тисяч людей приєдналися до волонтерського руху: допомагають у гуманітарних штабах, плетуть маскувальні сітки, закуповують амуніцію, виготовляють смаколики, пишуть листи підтримки, тощо.

Волонтером може стати кожен та кожна, хто прагне зробити внесок у перемогу України. Однак щоб якісно та ефективно допомагати цивільному населенню чи військовим у час війни, важливо розуміти, що таке волонтерство та як воно працює.

Пропонуємо поглибити свої знання про волонтерство і у вільний час пройти онлайн-курс від Української Волонтерської Служби «Волонтерство під час війни». Долучитись до нього можна за посиланням.