Кінопоказ документальної стрічки «Пранкнули» з фільмотеки DocudaysUA

14 березня 2023 року на базі Професійно-технічного училища №26 модератором кіноклубу DocudaysUA при ГО «ПроКачайСебе», волонтером служби пробації Альоною Марченко було проведено кінопоказ документальної стрічки «Пранкнули» з фільмотеки DocudaysUA в рамках здійснення профілактичної роботи серед учнівської молоді.

‼️ В ході заходу було обговорено важливість забезпечення безпеки в інтернет середовищі. Онлайн-гравці описують свої труднощі зі «свотінгом» — небезпечною для життя формою кібернасильства, яка завжди чатує на них під час ігор. Події фільму розгортаються через ролики на ютубі та кадри з онлайн-ігор. Досить часто підлітки можуть потрапити на гачок до інтернет шахраїв, або бути потерпілими від жорстоких розіграшів.

👌Після показу стрічки разом із експертами – інспекторами Автозаводського районного відділу філії “Центр пробації” в Полтавській області Наталією Левченко та Альоною Чемерис було проведено профілактичну бесіду з учнями навчального закладу на тему : ” Права та обов’язки неповнолітніх”, в ході якої було обговорено стратегії захисту прав дитини та відповідальність підлітків за порушення норм чинного законодавства.

🔥Під час обговорення стрічки глядачі ділилися своїми враженнями та емоціями та палко дискутували щодо того наскільки інтернет середовище може стати небезпечним для дитини. Наталія Левченко зазначила, що в разі коли підліток сам стає кривдником та порушує закон, він може бути притягнутий до адміністративної або кримінальної відповідальності.