“ГОЛГОФА ГОЛОДНОЇ СМЕРТІ”

Голодомор був унікальним вбивством на території Радянського Союзу за масштабами, темпами та характером злочинів, скоєних керівниками та інституціями Радянського Союзу. На початку 1930-х років мужність і рішучість українців чинити опір колективізації викликали нестримну ненависть тоталітарної системи. Історики підрахували, що на початку 1930-х років відбулося понад 4000 повстань проти колективізації, оподаткування, терору та насильства з боку радянської влади… Втрати людських життів склали близько 10 млн жертв. Справжні цифри ніколи не будуть відомі.
Наразі понад 14 мільйонів українців були змушені покинути свої домівки, а систематичні напади, масові вбивства росіянами українців повернули континент на 90 років назад.
Цілеспрямоване руйнування енергетичних структур, водо- та газопостачання України, мають цілеспрямовану мету — заморити голодом, спричинити страждання та повільну смерть українського народу та спричинити безпрецедентний масовий відхід. Усі ці методи доводять нам, що Володимир Путін та військово-політична еліта Кремля фактично відновила сталінський план знищення української нації, і це має викликати не лише спротив, але й солідарність людства.
Ми повинні завжди пам’ятати трагічні уроки історії, щоб вони не повторювалися.
З метою вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні 25 листопада завідувачка училищної бібліотеки Копичко Тетяна Миколаївна організувала книжкову виставку, що висвітлює трагедію голодомору 1932-1933 років. Ви маєте змогу в будь-який час, завітавши до бібліотеки, взяти для прочитання книги, що розповідають про причини та наслідки голодоморів. У доданому файлі ви можете ознайомитися з анотаціями до деяких книг.