«EmpowerEd: «Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар’єрних радників для роботи з вразливими групами»

06 лютого 2024 року відбулася зустріч педагогічних працівників професійно-технічного училища № 26 м. Кременчука з представниками проєкту «EmpowerEd: «Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар’єрних радників для роботи з вразливими групами», який стартує з 20 лютого 2024 року. Локальна координаторка Світлана Олефір презентувала педагогічним працівникам проєкт, його ціліями та завдання. Метою проєкту є посилення спроможності 20 закладів ПТО щодо надання освітнього та кар’єрного консультування вразливим групам населення», який стартує у березні 2024 року. Громадська організація «Український професійний розвиток» висловлює щиру подяку за підтримку ініціатив з розвитку навичок й професійних компетенцій громадян України та посилення інституційної спроможності державних установ, що працюють в галузі надання освітніх послуг та зайнятості населення.

Ініціатива «Підсилення професійної освіти для рівності: навчання викладачів та кар‘єрних радників для роботи з вразливими групами» впроваджується ГО «Український професійний розвиток» в рамках програми «Професійна освіта в Україні/Skills4Recovery», яка реалізується Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH, що діє за дорученням Федерального Уряду Німеччини.